.

.

New
Мотоцикл Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Тело Заштитник За YAMAHA YZF Р3 МТ 03 2015 ГОДИНА ХОНДА CB1100 2010-

Мотоцикл Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Тело Заштитник За YAMAHA YZF Р3 МТ 03 2015 ГОДИНА ХОНДА CB1100 2010-

DEN 830.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Материјал : ЦПУ Машински 6061-T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМ
Во Боја : Црна,Сина,Црвена,Титаниум,Злато
Количина : 1pcs издувните лизгачот (но не 1 пар)
- Оваа Несреќа Подлога е наменета за спречување на вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзо-брзо возење
- Висок квалитет на CNC Алуминиум, заштита на вашиот велосипед од повеќе време на тешка несреќа, трајни производи за долгорочна употреба
Инструкции за инсталација Не се вклучени.

Детали

Име На Модел:
FCS007BU +SKU
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
CNC Машински 6061-T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМ
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
NICECNC
Свеж

Избор на клиенти