.

.

New
7 Бои на Располагање мотокрос рака guard мотор handguard Мото Додатоци и шарени црвено жолта црна, сина, портокалова grenn

7 Бои на Располагање мотокрос рака guard мотор handguard Мото Додатоци и шарени црвено жолта црна, сина, портокалова grenn

DEN 2303.52

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Материјал : пластика
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костец
Постојат 7 бои можете да изберете :
Црвена , Сина , Зелена , Жолта , Портокалова , Црна, Бела ,
(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)
Fitment : сите мотоцикли со 22mm и 28mm се справи со барови, (се порака која големина )
Пакет Се Вклучени :
1 пар handguard
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.

Детали

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
К-хг-23yellow
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.8kg
Свеж

Избор на клиенти