.

.

New
бесплатен превозот Алуминиум навој 10мм Мотоцикл CNC Црна Издувните Лизгачи Несреќа Заштитник за kawasaki z1000 2013-2015 z800 z250

бесплатен превозот Алуминиум навој 10мм Мотоцикл CNC Црна Издувните Лизгачи Несреќа Заштитник за kawasaki z1000 2013-2015 z800

DEN 911.52

Стока
Достапно.


10мм завртка Мотоцикл CNC Црни Алуминиумски Несреќа Влошки за Издувни гасови Лизгачи Несреќа Заштитник за kawasaki z1000 2013-2015 z800 z250 ninja250

Детали

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
0.61kg
Бренд Име:
anodizing
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Должина:
20inch
Име На Модел:
1
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
1
Свеж

Избор на клиенти