.

.

New
60 компјутери/многу Сирена Метал Ознаки за Beading Симпатична книга маркер Деца glifts Kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали

60 компјутери/многу Сирена Метал Ознаки за Beading Симпатична книга маркер Деца glifts Kawaii канцелариски канцеларија училиште

DEN 1596.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
60 компјутери/многу Сирена Метал Ознаки за Beading Симпатична книга маркер Деца glifts kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали Материјал : Метал Големина : Долго 12cm Боја : Бронзени Пакување : OPP Кеси, ова е 60pcs/многу,ќе се меша со 2 дизајни. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци.
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик.

Детали

Тип:
ознака за страница
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
дизајн:
Животните
Бренд Име:
XIANQIN
Број На Модел На:
BK0002
Свеж

Избор на клиенти