.

.

New
Бесплатен превозот 5pcs Ffc флексибилен кабел теренот 1.25 mm 30PIN 100mm 30pin ЕДЕН ВИД екран кабел

Бесплатен превозот 5pcs Ffc флексибилен кабел теренот 1.25 mm 30PIN 100mm 30pin ЕДЕН ВИД екран кабел

DEN 331.20

Стока
Достапно.


ТЕРЕНОТ 1.25 MM
30 PIN
ДОЛЖИНА : 100 MM
НЕКОЈ ТИП

Детали

Тип:
машко на машко
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Свеж

Избор на клиенти