.

.

New
2018 НОВА/24 ЧАСА АВТО/2400ML/H 6 Глави Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

2018 НОВА/24 ЧАСА АВТО/2400ML/H 6 Глави Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

DEN 5414.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.

Топ 10 купувачи подароци!
1 X Поправка алатка
6 X Трансдуцерот филмови
6 X O-прстени
100% Сосема нов и висок квалитет Без топлински или хемикалии кои се користат Лесно да се работи, подолг сервисен живот, само-заштита Идеален за внатрешна или надворешна фонтани, вода функција, и користење Додадете зачудувачки слаб ефект на вашиот езерце или резервоарот за вода за да го филтрирате лош мирис со електро и ултразвучно технологија AC ВЛЕЗ : 110 V/220 V DC OUTUP : 24 V Струја : 5 A Боја : црна Моќ : 120 W Пакет вклучуваат : 6 x магла творецот 1 x големи тековната адаптерот( се вклопи во вашата земја) 1 x 6-на чело линија(или 8 -на чело линија ) 1 x Авто Тајмери
Производи работа во човековата безбедност напон 24 V!производите може да работи континуирано во 48 часа!

Детали

Тип:
Овлажнител Делови
Свеж

Избор на клиенти