.

.

New
Чекор Lin BL600 - D8 кампување пикник садови од не ' рѓосувачки челик виткање вилушка лажица патување мора да

Чекор Lin BL600 - D8 кампување пикник садови од не ' рѓосувачки челик виткање вилушка лажица патување мора да

DEN 316.80

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Бренд Име:
Alocs
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Не Е Применливо
Со прибор за на маса или Не:
No
Со Кулер Торба или Не:
No
Пати:
Yes
Расположливиот:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти