.

.

New
Оган Јавор Лични Отворено Пешачење Кампување Опрема Рерна Преносни Шпорет на Гас Режач 2200W 0.8 L 600g

Оган Јавор Лични Отворено Пешачење Кампување Опрема Рерна Преносни Шпорет на Гас Режач 2200W 0.8 L 600g

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор
Модел Бр. : ФМС-X3
Материјал : Алуминиум, Stainles Челик, Бакар, Силикони.
Прилики : Истражуваат, планинарење и одмор
Спецификации :
Отвори : Ф254×246mm
Укината : Ф133×185mm
Максимална Излезна Моќност : 2200 W
Врела 0.8 L вода само да се земе 2' 36"
Товарот : 5kg
Тежина : 600g
Пакетот вклучува :
1 сет на X3 готвење систем
Напомена : Оваа ставка не е вклучувајќи гас шише и гас !

Детали

Расположливиот:
No
Гориво:
Бутан
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
Употреба Состојба:
Високата Надморска Височина
Модел:
ФМС-X3
Бренд Име:
Оган-Јавор
Тип:
Шпорет На Гас
Материјал:
Алуминиум легура
Структура:
Еден-Парче
Примена На Метод:
упатство
Капацитет:
Применливи Леќата Тип:
NO
Свеж

Избор на клиенти