.

.

New
1Pc Нов Пожар Јавор ФМС-121 Отворено Кампување Пикник Windproof Преносни Сплит Фисија Посебна Шпорет Шпорет на Гас

1Pc Нов Пожар Јавор ФМС-121 Отворено Кампување Пикник Windproof Преносни Сплит Фисија Посебна Шпорет Шпорет на Гас

DEN 2170.00
DEN 2679.36

Стока
Достапно.

2 mm; Компримиран Големина : 95mm Материјал : не ' Рѓосувачки челик, бакар и алуминиум Тежина : 305 грама Забелешка : не се вклучени гас цилиндри и цевки
ДЕТАЛИ ШОУ
За Време На Испорака :
Пакет ќе испрати со 48 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Пакет ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух mail од Кина, обично можете да добиете пакет брзо рок од 45 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 60 дена да пристигнат. За Враќа :
чувајте се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ако вашата цел е итност, ве молиме изберете курирска компанија од EMS, Fedex, UPS или DHL, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4-8 дена да пристигнат.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Карактеристики :
Бренд : Оган-Јавор Модел : ФМС-121 Структура : Подели Спецификации : Прошири Големина : 181.
Ви благодарам многу за вашата поддршка!
Уживаат во шопинг тука!
. Ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, ние очекуваме 5 ѕвезди и позитивен фидбек на детални продавачот оценка;
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.

Детали

Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Расположливиот:
No
Капацитет:
3-5
Гориво:
Бутан
Парче Број На Ветрот Deflector:
10
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Модел:
ФМС-121
Структура:
Сплит
Применливи Леќата Тип:
Солидна Леќата
Бренд Име:
Оган-Јавор
Тип:
режач
Примена На Метод:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти