.

.

New
YINGTOUMAN Ultralight Отворено Виткање Шпорет на Гас Преносни Кампување Шпорет за Готвење Пикник Шпоретот Надгради Надворешна Опрема 3000w

YINGTOUMAN Ultralight Отворено Виткање Шпорет на Гас Преносни Кампување Шпорет за Готвење Пикник Шпоретот Надгради Надворешна

DEN 527.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Тежина : 45g
Се Одвиваат, Големина : Кол.85*69mm
Виткање Големина : Кол.33*52mm
Материјал : Бакар,Од Не ' Рѓосувачки,Алуминиум Легура
Моќност : 3000w

Детали

Расположливиот:
No
Гориво:
Бутан
Стил:
Отворено
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
6
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Бренд Име:
YINGTOUMAN
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Структура:
Еден-Парче
Со Гориво или Не:
No
категорија:
Шпорет На Гас
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Примена На Метод:
упатство
Капацитет:
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бродови Од:
Suzhou Jiangsu Кина
Свеж

Избор на клиенти