.

.

New
Naturehike фабрика продаваат на Отворено Кампување Шпоретот виткање ветробранското стакло Готвење Шофершајбната Додатоци Windproof Виткање на Екранот

Naturehike фабрика продаваат на Отворено Кампување Шпоретот виткање ветробранското стакло Готвење Шофершајбната Додатоци Windproof

DEN 528.00
DEN 704.16

Стока
Достапно.


Детали

Расположливиот:
No
Парче Број На Ветрот Deflector:
Гориво:
Пропан
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Naturehike
Модел:
NH17L040-Т
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Примена На Метод:
упатство
Капацитет:
Применливи Леќата Тип:
Течни Леќата
Тип:
Правец на штит
Структура:
Сплит
Стил:
Отворено
Свеж

Избор на клиенти