.

.

New
2 ПАРЧИЊА Челик Paracord Игла Мулти Функција Со Завртка Тема Вратило Совет Поврзана Ткаење Shoelace Кабелот Опстанок Хривнија DIY Алатка

2 ПАРЧИЊА Челик Paracord Игла Мулти Функција Со Завртка Тема Вратило Совет Поврзана Ткаење Shoelace Кабелот Опстанок Хривнија

DEN 317.00
DEN 396.48

Стока
Достапно.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$9.8
$6.9
$8.9
$6.85
$19.8
$14.3
$8.8
$11.4
wy-приклучок-крај
Видови : 4 MM ткаени челик игла конвенционалните модели - (должина 77mm; надворешниот дијаметар 5mm; дупка со дијаметар од 4mm) 4 MM плетенка челик игла со продолжување род - (должина 107mm; надворешниот дијаметар 5mm; дупка со дијаметар од 4mm) 2 MM плетенка челик игла плус долго модели - (должина 90 MM; надворешниот дијаметар од 3мм; дупка со дијаметар од 2mm. Нема продолжување на род) 2 MM плетенка челик игла со продолжување род - (должина 100mm; надворешниот дијаметар од 3мм; дупка со дијаметар од 2mm) Нето тежина : околу 9g / 1pcs Спецификации : 2 ПАРЧИЊА Место на потекло : Кина Повеќе видови на референтни

Детали

Бренд Име:
EDCGEAR
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Функција:
Чадор хривнија DIY алатка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
See the introduction
Видови:
4 MM / 2MM
боја:
Сребрена / златниот / red / сино
Нето тежина:
Околу 9 g
Спецификација:
2 PCS
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти