.

.

New
Бесплатен превозот боја кутија за пакување Напредни buck црвено вино, шише настроената подарок кутија

Бесплатен превозот боја кутија за пакување Напредни buck црвено вино, шише настроената подарок кутија

DEN 946.00
DEN 1051.20

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип:
Отварачки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
мултифункционален
Бренд Име:
WOWSHINE
Број На Модел На:
WS03015
Метал Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти