.

.

New
6 Во 1 Мулти Тегла Настроената Пивско Шише Може Да Настроената Кујнски Прибор За Готвење Алатки

6 Во 1 Мулти Тегла Настроената Пивско Шише Може Да Настроената Кујнски Прибор За Готвење Алатки

DEN 619.20

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
6 Во 1 Мулти Тегла Настроената Пивско Шише Може Да Настроената Кујнски Прибор За Готвење Алатки
Функција :
Се отвора 6 различни видови на пломби и капаци : кеси, сигурносни пломби, повлечете картички, шише капи, шише блузи, тегла капаци
Издржливи со удобен зафат
Содржи скриени сечилото дека zips отвори кеси
Машина за миење садови безбедно
Спецификација :
100% нов бренд и висок квалитет
Материјал : не ' рѓосувачки челик + ПП се справи со
Боја : случајни испорака
Големина : 14.5 x 6.2 x 2.4 cm ( L * W * H )
Пакетот вклучува :
1 x Мулти Тегла настроената

Детали

боја:
случаен боја
Бренд Име:
Kitstorm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отварачки Тип:
мултифункционален
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Отварачки
боја:
Случаен испорака
Свеж

Избор на клиенти