.

.

New
Креативни Жолта Патка Силиконски Тегла и шише настроената Кујна Gadgets

Креативни Жолта Патка Силиконски Тегла и шише настроената Кујна Gadgets

DEN 95.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Креативни "Жолта Патка" Силиконски Тегла и шише настроената Кујна Gadgets
Оваа мала силикони пате flexes да ви помогне лесно да ја отворите теглата на било која големина, како и шише капи. Дури и децата може да се користи ова за да ја отворите теглата на желе.
Лесен за употреба, погодни за речиси тегли и шишиња !!
Спецификација
Големина : 10.0 x 7.5 x 1.6 см
Материјал : Силикон
Боја : Жолта
Пакетот вклучува :
1 x силикони тегли и шише настроената

Детали

Бренд Име:
Kitstorm
Отварачки Тип:
Jar Отварачки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Отварачки
Метал Тип:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти