.

.

New
2512 100 ohm 5% 1W SMD Отпорник 6432 100R 101 Чип отпорник (50Pcs)

2512 100 ohm 5% 1W SMD Отпорник 6432 100R 101 Чип отпорник (50Pcs)

DEN 108.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Детали

Температурата На Работа:
-55~+155
Број На Модел На:
2512 100 ohm 5%
Температурата Коефициент:
-55~+155
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
Surface Mount
Отпор Толеранција:
5%
боја:
Црна
Номинална моќност:
1W
Технологија:
Метал Оксид
Тип:
Фиксна Отпорник
Бренд Име:
YANXINLIANG
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти