.

.

New
0603 180 ohm 5% Отпорник 1608 180R 181 Чип отпорник (500Pcs)

0603 180 ohm 5% Отпорник 1608 180R 181 Чип отпорник (500Pcs)

DEN 105.60

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Детали

Температурата На Работа:
-55~+155
Број На Модел На:
0603 5% 180 ohm 180R SMD Отпорници
Температурата Коефициент:
-55~+155
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
Surface Mount
Отпор Толеранција:
5%
боја:
Црна
Номинална моќност:
1/10W
Технологија:
Метал Оксид
Тип:
Фиксна Отпорник
Бренд Име:
YANXINLIANG
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти