.

.

New
ЕДИНИЦА UT521 LCD Дигитален Земјата Земјата Отпор волтметар Тестер 0-200V 0-2000 ohm

ЕДИНИЦА UT521 LCD Дигитален Земјата Земјата Отпор волтметар Тестер 0-200V 0-2000 ohm

DEN 6935.52

Стока
Достапно.


Ако имате дополнителни прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Со почит.
Ве молиме да направите исплата во рок од 5 дена откако ќе се одржи вашата цел.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Добредојдовте!! Ве молиме прочитајте ги СИТЕ ПОЛИТИКИ од нас пред да купите. Ве молиме имајте на ум ова. кога цел за нас, За руски
купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот
Ние прифаќаме онлајн плаќање во Aliexpress
Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Бидејќи на Кина авијација прописи, нашиот производ не содржи батеријата, Батерија е многу евтини, ве молиме да си купи во продавница, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка
Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина, Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по приемот на објектот.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Ние ќе брод од единицата за вас од ЕМС или Fed Ex или DHLor TNTor UPS или КИНА ПОСТ, Тоа ќе одлучи од страна на продавачот според вашата локација. Ние ќе одговор на повеќето E-mail во рок од 24 часа. Ако не добие упатство, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде испратите електронска верзија на прирачникот до вашето поштенско сандаче.
Објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба, со цел да се добие враќа или заменува
Напомена :
Бидејќи на воздухот превозот регулатива, не е дозволено да се брод течни или нешто слично, па цевки агент нема да биде испратен.

Детали

Тестирање Напон:
0-200Vac(50/60Hz)
Температурата На Работа:
-
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Мерен Опсег:
-
Број На Модел На:
ЕДИНИЦА 521
Точноста Класа:
-
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Димензии:
615x530x190mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти