.

.

New
ЕДИНИЦА UT522 Дигитални Земјата Земјата Отпор Тестер Молња Род Молња Детектор Ниска тестер

ЕДИНИЦА UT522 Дигитални Земјата Земјата Отпор Тестер Молња Род Молња Детектор Ниска тестер

DEN 7439.52

Стока
Достапно.

Ние ќе одговор на повеќето E-mail во рок од 24 часа. Ако не добие упатство, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде испратите електронска верзија на прирачникот до вашето поштенско сандаче.(Руски Customers Only за ЕМС Услуга )
Ние ќе брод од единицата за конкретна компанија прво, тоа ќе биде потребно за 2-3 дена, а потоа се изразат компанијата ќе се справи со пакетот, така да може да се провери на следење на број на интернет по околу 4 дена.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Добредојдовте!! Ве молиме прочитајте ги СИТЕ ПОЛИТИКИ од нас пред да купите.
Ако имате дополнителни прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба, со цел да се добие враќа или заменува
Напомена :
Бидејќи на воздухот превозот регулатива, не е дозволено да се брод течни или нешто слично, па цевки агент нема да биде испратен. Можете да ги користите путер или slica гел може да го замени. Ве молиме имајте на ум ова. Со почит.
Ве молиме да направите исплата во рок од 5 дена откако ќе се одржи вашата цел.
Бидејќи на Кина авијација прописи, нашиот производ не содржи батеријата, Батерија е многу евтини, ве молиме да си купи во продавница, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка
Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина, Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр.

Детали

Бренд Име:
ЕДИНИЦА
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
+-1%
Температурата На Работа:
10-40
Мерен Опсег:
4000Wohm
Димензии:
160 x 100 x 70.5 mm
Број На Модел На:
ЕДИНИЦА 522
Тестирање Напон:
400V
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти