.

.

New
Wellsem Тешки Tricep јаже Притиснете Надолу Лентата за Спорт Gymmastic Вежба Machie Прилог Push Pull Притиснете Надолу Бар

Wellsem Тешки Tricep јаже Притиснете Надолу Лентата за Спорт Gymmastic Вежба Machie Прилог Push Pull Притиснете Надолу Бар

DEN 730.00
DEN 811.20

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 .Тешки tricep јаже е дизајниран за максимална triceps контракција .Направен од тешки плетенка најлон со swivelling хром позлатен челик .прилог .Големи, цврсти гумени краеви се обезбеди безбеден и удобен зафат .Совршен прилог за Bursting Triceps.Идеален за Мулти-салата корисници и комерцијални спортски сали.Одлично за остварување triceps, biceps, рамената, abs.За користење со тежина оџакот кабел опрема.Достапни во Црна боја .Тестирани за сила и издржливост .Одлична вредност за парите .Гаранција за парите назад .Мерења : Јаже кол : 2.8 cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Бренд Име:
Wellsem
Примена:
Се Повлече Јаже
Број На Модел На:
45
Функција:
Грб
Одделот За Името:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти