.

.

New
Нога отпор бендови прошетки Скок брзина stepper тренер опфатени отпор бендови за нога нога тренер

Нога отпор бендови прошетки Скок брзина stepper тренер опфатени отпор бендови за нога нога тренер

DEN 384.00
DEN 426.72

Стока
Достапно.


црвено : 20pounds
сина : 30 килограми
сивото : 40 килограми
weigth : за 0.12 kg

Детали

боја:
Црвена, Сина, Светло Сива
Бренд Име:
KYLIN СПОРТ
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Жените
Примена:
Се Повлече Јаже
Број На Модел На:
EP036
место на orgin :
Кина
боја:
црвена сина, сива
применливи корисник:
Жените и мажите
Свеж

Избор на клиенти