.

.

New
Латекс Отпор Бендови Сина Боја Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес Опрема

Латекс Отпор Бендови Сина Боја Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес Опрема

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


Известување!!!!!
1. Ние ги користиме Кина пост воздух mail за бесплатен превозот, pls контактирате доколку ви треба превозот од други изрази, како fedex,dhl,ups-от...
2. За масовно купување и трговија на големо, имаме многу голем попуст. Pls контактирајте го нашиот сервис лице за детали
Име на производ : Латекс Отпор Бендови Сина Боја Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес Опрема
Описи :
На сила бенд (или отпор бенд) доаѓа во многу различни стилови, но има иста основна структура. Тоа е долго бенд (или цевка), која е во состојба да се протега, овозможувајќи ви да се спротивстави против бенд и вашата сопствена телесна тежина да се изврши тонирање вежби. Само како на гумени бендот се протега, сила бендови, исто така, се водат (со некои напори), но се цврсти, овозможувајќи за ефективна отпор обука, без ризик од бендот кршење или кршење. Некои бендови се справува на краевите за полесен зафат.
Карактеристики и Спецификации :
Должина : обемот 208cm
Широк : 64mm
Дебелина : 4.5 мм
Отпор : 60-150lb
Пакет Содржина / Големина На :
1* Сила Бенд Широк 64mm, Дебелина : 4.5 мм, 60-150lb
Производот Сликата :

Детали

Број На Модел На:
отпор бендови
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Бренд Име:
JOINFIT
Одделот За Името:
Мажи
боја:
Сина
Примена :
Виси Обука За Рака
Должина :
Обемот 208cm
Ширина:
64mm
Дебелина:
4.5 мм
Отпорот:
60-150lb
Свеж

Избор на клиенти