.

.

New
1pcs Салата се Повлече Јаже Јога Гума Митинг Еластична Бенд Фитнес Еластична Јога Пилатес Обука Појас Рака Спортски Вежба Водат Појаси

1pcs Салата се Повлече Јаже Јога Гума Митинг Еластична Бенд Фитнес Еластична Јога Пилатес Обука Појас Рака Спортски Вежба Водат

DEN 136.80

Стока
Достапно.


1pcs Салата се Повлече Јаже Јога Гума Митинг Еластична Бенд Фитнес Еластична Јога Пилатес Обука Појас Рака Спортски Вежба Водат Појаси
Големина : 1500mm * 150mm * 0.35 mm
Ви благодариме за вашата поддршка!

Детали

боја:
Жолта
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
1pcs Салата се Повлече Јаже Јога Гума Митинг Еластична Бенд Фитнес Еластична Јога
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
ДИВИ ПЛОДОВИ
Свеж

Избор на клиенти