.

.

New
AIBOULLY Латекс Гума Повлече Јаже Отпор Бенд Мултифункционален Фитнес Тренинг Скок во височина Тренер Одбојка Taekwondo Удар

AIBOULLY Латекс Гума Повлече Јаже Отпор Бенд Мултифункционален Фитнес Тренинг Скок во височина Тренер Одбојка Taekwondo Удар

DEN 328.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.

(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (продавачот) се врати адреса и напишете подарок на испорака детали лист. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Продавачот Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите ви се исполнат.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Објекти се заменува за време на првиот месец или одржува на првата година.

Детали

Функција:
Нозе
Број На Модел На:
Забивање Обука
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
AIBOULLY
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
отпор бенд
Свеж

Избор на клиенти