.

.

New
208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

DEN 200.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет на Тежок, долг животен век, издржливи во употреба. Јога, Пилатес вежби, се Повлече и Прозорци, Моќност Лифтинг, се Протега и други вежби. Со отпор на бендот, обука, секој дел на вежбата има отпор, што резултира во подобро опсегот на движење силата и повеќе се заврши стимулација, па оттука се промовира мускулен раст. Вежба за вашите стомачни мускули, рацете, нозете и грбот Чувајте ги вашите хулахопки и задникот тенок Развие рамената и грбот да Биде лесен и пренослив носат ги со вас на вашиот одмор и да не се пропушти тренингот. Погоден за спортисти, спортски фанови и повеќето тело градители. Материјал : Латекс Обемот : 2080mm(приближно) Дебелина : 4.5 мм (приближно) Ширина : 13mm(приближно) Отпор ниво : 15-38 lb Боја : Црвена Количина : 1 компјутер Забелешка :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Отпор бенд x 1 (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Одделот За Името:
Унисекс
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Број На Модел На:
2S10352
Свеж

Избор на клиенти