.

.

New
Зајакнување на мускулите обука отпор бендови фитнес моќ вежба за промет на големо и бесплатен превозот зголемувањето спорт

Зајакнување на мускулите обука отпор бендови фитнес моќ вежба за промет на големо и бесплатен превозот зголемувањето спорт

DEN 314.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.


Повеќе боја на повеќе комбинации Комбинација поевтини
Карактеристики :
Сосема Нов и Висок Квалитет.
Одлично за старт-базирани сила за обука.
Направени од премиум квалитет на природен латекс и нема да над-протега за разлика од поевтини копии.
Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.
И за мажите и за жените.
Боја може да се прилагоди.
Обемот 2080mm , ширина 12mm, дебелина 4.5 мм. Обемот на тензијата 15 -25 LBS. Погоден за рака или нога сила подобрување на активности. Усвојување на чисто природен латекс материјал. Отпор бенд сугерира дека тоа е бенд кој може да им помогне на фитнес ентузијасти да се направи отпор вежба. Тоа може да се подобри мускулната сила, телото флексибилност и физичка мобилност. Луѓето можат да се користат за да се губат телесната тежина и вежбање на телото флексибилност. Погоден за рака или нога сила подобрување на активности. Оваа иновативна бендот ќе го направи телото повеќе одговара.

Детали

боја:
Зелена
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Жените
Бренд Име:
kylinfit
боја:
Зелена
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти