.

.

New
3m фитнес вежби отпор бенд сила за обука јога ремени тренингот вежба јога crossfit фитнес бенд

3m фитнес вежби отпор бенд сила за обука јога ремени тренингот вежба јога crossfit фитнес бенд

DEN 230.00
DEN 255.84

Стока
Достапно.


-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.5 мм,напнатост : 20 килограми.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн.

Детали

боја:
Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
kylinfit
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Мускулите Relex Апарати
боја:
сива,зелена,црвена,сина,жолта
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
И на жените и мажите
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти