.

.

New
1 Пар Поместена Бедрото Отпор Бенд Јаже Ремени Салата Сила За Обука Фитнес Вежби Додатоци Глуждот Ремени Ткаенината Костец

1 Пар Поместена Бедрото Отпор Бенд Јаже Ремени Салата Сила За Обука Фитнес Вежби Додатоци Глуждот Ремени Ткаенината Костец

DEN 430.00
DEN 728.16

Стока
Достапно.


1 Пар Поместена Бедрото Отпор Бенд Јаже Ремени Салата Сила За Обука Фитнес Вежби Додатоци Глуждот Ремени Ткаенината Костец
Описи :
Боја : црна
Материјал : Neoprene+лента
Карактеристики : Трајни најлон webbing со дебели и мека neoprene соочи Прилагодливи силна велкро затворање-една големина одговара на сите Високо квалитетен додаток ремени / фитнес додатоци со 2 Д-прстен Тој е дизајниран да целна воз на колковите, бутовите и задникот.

Детали

Број На Модел На:
ЈС-QC030
Бренд Име:
GYMFORWARD
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
боја:
Црна
Материјал:
Neoprene+лента
Точка име :
Бедрото Отпор Бенд Јаже Ремени
Свеж

Избор на клиенти