.

.

New
150cm Јога Пилатес Јога се Протега Појас еколошки гума латекс тензија јаже се протега бенд тензија парче отпор

150cm Јога Пилатес Јога се Протега Појас еколошки гума латекс тензија јаже се протега бенд тензија парче отпор

DEN 547.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

Бесплатен Превозот 1.5 м Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Вежбање Фитнес Тренинг [име на производ] : тензии појас, напнатост, јога, здравје bellyband, еластична бенд [карактеристики на производот] : TPE термопластични еластомер материјал, еколошки звук, се чувствуваат удобно, високо водат стапка, одлична за обновување. Ефикасно се водат и вежбање на делови од телото, ефективно подобрување на способноста на телото да се вежба, обликот совршено тело крива, е да се практикуваат јога и Пилатес е најдобро помошни материјали. Лесен и издржлив, лесен за носење, да ви помогне да комплетна фитнес програма во секое време, насекаде [обемот] : погоден за Јога асистирана вежба за истегнување и биланс на отпор обука, вежбање мускулна сила рехабилитација обука на сила различни нивоа на прогресивните обука, губење на тежината на населението [услови за Складирање и методи] : се чуваат на ладно и суво место, не со директна сончева светлина, за да се избегне контакт со остри предмети и груба површина, како што се најде оштетените не го користат. [Спецификација] : L 150 см W 15cm површина [дебелина] : 0.35 мм [боја] : различни бои, поделени во боја, сина, жолта, зелена, розова, виолетова, итн. (големина, боја, пакување може да се прилагоди во согласност со клиент побарувачка

Детали

Број На Модел На:
8y
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Унисекс
Големина:
1500mm*150mm*0.35 mm
Дебелина:
0.35 mm
боја:
сина, жолта, зелена, розова, виолетова
Свеж

Избор на клиенти