.

.

New
Нога се Водат Балет Појаси се повлече strapYoga Отпор Бенд Природни Тензија Здравје Еластична Вежба Спорт Тело Латекс се Протега Салата

Нога се Водат Балет Појаси се повлече strapYoga Отпор Бенд Природни Тензија Здравје Еластична Вежба Спорт Тело Латекс се Протега

DEN 389.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


s WEET СОВЕТИ ЗА КУПУВАЧИТЕ
За производот
Фотографии на производи е целосно да се усогласат со.Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт.
За Превозот
По поставување на цел, ве молиме проверете ја вашата адреса и телефонски повторно.Ние да се потрудиме да брод наредби штом се расчисти исплата.Сите предмети се проверени тогаш страна спакувани страна на нашите во куќата тим.
Нормално,тоа трае 8-21days до дестинацијата,но ако купувачот живее во оддалечена област,време на испорака ќе биде отпадоци подолго.
Даноците се наплаќа од страна на вашата земја, ние нема да се грижи за даноци, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги намали надолу такви случаи ако имате било какви сугестии.
За враќање
Во рок од 7 дена по приемот,можете да се вратите на објектот.Производот мора да биде во истата форма во која тоа беше кога се примени.Сè што треба да биде во место.Ви благодариме.

Детали

боја:
Зелена, Сина, Розова, Виолетова
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
Trainbo
Функција:
Телото
димензија:
1500mm*150mm*0.35 mm
Боја:
розова, сина,виолетова,зелена
Материјал:
TPE латекс
Свеж

Избор на клиенти