.

.

New
FZCSPEED Отпор Бендови Гимнастика Возрасни латинска Пилатес Јога Водат Отпор Бендови Фитнес Еластична Нозе Мека Отворање Лента

FZCSPEED Отпор Бендови Гимнастика Возрасни латинска Пилатес Јога Водат Отпор Бендови Фитнес Еластична Нозе Мека Отворање Лента

DEN 712.00
DEN 1186.56

Стока
Достапно.

Најчесто,пратката ќе пристигнат на време. Објектите се само на превозот по исплата потврди. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.pls не се отворени спор.
FZCSPEED Отпор Бендови Гимнастика Возрасни латинска Пилатес Јога Водат Отпор Бендови Фитнес Еластична Нозе Мека Отворање Лента
Карактеристики :
Материјал : памук, confortatble за вашата кожа
Големина : 3 метар должина; 3. Претежно.ви благодариме за вашиот разбере. Ако се потврди водат за исчезнати. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете. од понеделник до сабота.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати.8 cm широк
Боја : Црвено, Црно, Сино езеро
Функција :
Балетот Водат Бенд е докажано да им помогне на балерините се здобијат со високо ниво на сила, рамнотежа, скокање-висина, динамична контрола на колковите и ' рбетот.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls контактирајте со нас. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата.ние продаваме вреднува квалитетот на производите.pls контактирајте со нас.pls бидете трпеливи и waitting. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. имаме сопствена фабрика.друга земја различни даночни политика.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година.

Детали

Број На Модел На:
2502095
Бренд Име:
FZCSPEED
Функција:
Нозе
Одделот За Името:
Унисекс
Примена:
Виси Обука За Рака
Име:
Се водат на бендови
Материјал:
Памук, confortatble за вашата кожа
Големина:
3 meter length; 3.8cm wide
боја:
Црвено, црно, сино езеро
Тип:
Мека отворање лента
Стил:
Еластична Отпор Бендови
Погоден за:
тренингот отпор бендови
Функција:
crossfit отпор бендови
Функција:
Дебела отпор бендови
јога:
Отпор бендови спорт
Свеж

Избор на клиенти