.

.

New
Нови Жените Салата Crossfit Еластична Фитнес Отпор Бенд Проширувач Тренингот Вежба Пилатес Јога Водат Цевка Јаже Спортска Опрема

Нови Жените Салата Crossfit Еластична Фитнес Отпор Бенд Проширувач Тренингот Вежба Пилатес Јога Водат Цевка Јаже Спортска Опрема

DEN 336.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Нови Жените Салата Crossfit Еластична Фитнес Отпор Бенд Проширувач Тренингот Вежба Пилатес Јога Водат Цевка Јаже Спортска Опрема
Опис Карактеристики :
Големина : за 63cm должина, ширина 11cm
Развива Горниот дел на Грбот, Рацете и Рамениците.
Зајакнување на Градите и Рацете.
Овозможува Совршен целото Тело Тренингот.
Го намалува Стресот на Зглобовите & Лактите, во споредба со повеќето други Градите Exercisers.
Со 5 Отпор Бендови.
Одлично за старт-базирани сила за обука.
Направен од гума латекс
Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.
И за мажите и за жените.
добро за патување и складирање.
Пакет се вклучени :
1pcs Затворен спортски Градите Проширувач ! Пакет Се Вклучени 1 X Отпор Кабел Бенд

Детали

Бренд Име:
ocioli
Одделот За Името:
Жените
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Број На Модел На:
Еластична бенд
Свеж

Избор на клиенти