.

.

New
слободен испорака bungee брануваа канапи,брануваа еластична јажиња,bungee кабел,брануваа додатоци,качување јаже,челични јажиња

слободен испорака bungee брануваа канапи,брануваа еластична јажиња,bungee кабел,брануваа додатоци,качување јаже,челични јажиња

DEN 859.20

Стока
Достапно.


БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА !!!
1.5 м bungee брануваа канапи,брануваа еластична јажиња,bungee кабли,брануваа додатоци,качување јаже,челични јажиња
D : 12mm,L : 1.5m
материјал : латекс гума+полиестер Bungee скокање движење е одредена висина разлика, употребата на bungee јаже се повлече, нагоре и надолу reciprocating движење, може да се направи себе си и искуство во зголемувањето на чувство на бестежинска состојба. Употреба : главно се користи за ракета bungee скокање, bungee скокање мали, рекреативни објекти

Детали

Број На Модел На:
ylw-r12
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Дете
Функција:
Телото
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти