.

.

New
Рака Цврсто Tricep Притиснете Надолу обука Јаже Дом Салата Кабел Прилог freedrop

Рака Цврсто Tricep Притиснете Надолу обука Јаже Дом Салата Кабел Прилог freedrop

DEN 979.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 .Тешки tricep јаже е дизајниран за максимална triceps контракција .Направен од тешки плетенка најлон со swivelling хром позлатен челик .прилог .Големи, цврсти гумени краеви се обезбеди безбеден и удобен зафат .Совршен прилог за Bursting Triceps.Идеален за Мулти-салата корисници и комерцијални спортски сали.Одлично за остварување triceps, biceps, рамената, abs.За користење со тежина оџакот кабел опрема.Достапни во Црна боја .Тестирани за сила и издржливост .Одлична вредност за парите .Гаранција за парите назад .Мерења : Јаже кол : 2.8 cm Јаже Должина : 70cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
Wellsem
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Грб
Одделот За Името:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти