.

.

New
Highquality Промоции JINYE slingshot лов 5мм х 5M природен латекс цевка катапулти гума латекс цевка бесплатен превозот

Highquality Промоции JINYE slingshot лов 5мм х 5M природен латекс цевка катапулти гума латекс цевка бесплатен превозот

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Надворешна Гума, Цевка 5mmx5m Замена Бенд за Лов на Прашка Shot Slings водат еластична цевка
1,со Дијаметар : 5mm
2,Lenght : 5 M
3,Боја : Жолта
4,Материјал : Гума
5,ве молиме да се намали она што ви треба должина и ги заменува старите урнатини бенд со себе.

Детали

Одделот За Името:
Унисекс
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Телото
Број На Модел На:
5mm
Свеж

Избор на клиенти