.

.

New
еластична bungee брануваа кабелот 8mm еластична јаже,еластична отпор string,најлон поврзана и гума јаже

еластична bungee брануваа кабелот 8mm еластична јаже,еластична отпор string,најлон поврзана и гума јаже

DEN 7680.00

Стока
Достапно.

Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.
Испорака :
1. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.Време на испорака :
EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.
Однапред ви благодариме за вашето трпение.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот?s сметка.
Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от,ТНТ или Воздухопловната,пост за превозот метод. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија.

Детали

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Дете
Број На Модел На:
YLW-R15A
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти