.

.

New
Јога Се Водат За Рака Отпор Бендови Јамка Трајни C0tton За Пилатес И Јога Се Протега Обука Со Торба За Носење

Јога Се Водат За Рака Отпор Бендови Јамка Трајни C0tton За Пилатес И Јога Се Протега Обука Со Торба За Носење

DEN 513.00
DEN 1026.24

Стока
Достапно.


Карактеристики :
- 1x 6.7 долги нозе, Мир Јога се Водат за Рака
- 10 циклуси вкупно
-4cm широк јога рака со квалитетот крои за издржливост и удобност
5 BILLIONFITNESS Јога Водат Рака е одлична за :
- Постепено продлабочување протега од напредува кон различни нивоа јамка
- Додавање на различни и предизвик за вашиот протега во безбеден и ефикасен начин,
- Помош со предизвик претставува
- Зајакнување на топло и прозорци
- Подобрување на флексибилност
- Зајакнување и тонирање на мускулите
- Помагање со физичка рехабилитација
- Работа на вашите раце, нозете, рамената, грбот и повеќе
Слики :

Детали

Бренд Име:
procircle
За луѓето:
Танчери, Cheerleaders, Gymnasts, Патеки
За класа:
Пилатес и Јога
Свеж

Избор на клиенти