.

.

New
Нов Отпор Бендови Тренингот Вежба Пилатес Јога Crossfit Фитнес Цевки Се Повлече Јаже

Нов Отпор Бендови Тренингот Вежба Пилатес Јога Crossfit Фитнес Цевки Се Повлече Јаже

DEN 453.00
DEN 603.84

Стока
Достапно.


боја : розова зелена портокал
прашање :
розова : 20 фунти
зелена : 30 килограми
портокалова : 40 килограми
тежина : околу 0.25 кг

Детали

Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Мускулите Relex Апарати
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти