.

.

New
11 Компјутери/Set Латекс Отпор Бендови Јога Пилатес Crossfit Фитнес Опрема За Спорт Повлече Јаже Тренингот Отпор Вежба Латекс Цевка

11 Компјутери/Set Латекс Отпор Бендови Јога Пилатес Crossfit Фитнес Опрема За Спорт Повлече Јаже Тренингот Отпор Вежба Латекс

DEN 648.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Отпор бендови се направени од латекс цевки со голема еластичност и добра цврстина.
Тие се со мала тежина, преносни и простор за заштеда на енергија опрема за вежбање.
Дизајнирана за ефикасно градење на мускулна сила и тонусот на телото.
Силна cushioned пена справува со Цинк легура клипови и Г-Прстен Совршен за Јога, ABS,тренингот.
Различни отпор ниво од 5kg да 25kg да се приспособат за сила за обука нивоа
Овие цевки имаат 5 нивоа на отпор и може да се користи 1, 2, 3, 4 или 5 во исто време.
Спецификации :
Предмет тип : фитнес сет
Боја : како на сликата покажува
Материјал : латекс
Вкупната тежина : 450g
Пакетот вклучува :
2 x пена опфатени рачки
2 x глуждот ремени
1 x вратата сидро
1 x најлон торба за носење
5 x отпорни бендови
Првиот тип :
Вториот тип

Детали

Број На Модел На:
Нови
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти