.

.

New
5mm Латекс Slingshots Гумена Цевка 5/10m Долги Цевки Бенд За Slingshot Лов Катапулт Еластичен Дел Фитнес Опрема Bungee

5mm Латекс Slingshots Гумена Цевка 5/10m Долги Цевки Бенд За Slingshot Лов Катапулт Еластичен Дел Фитнес Опрема Bungee

DEN 253.92

Стока
Достапно.


Детали

боја:
5M, 10M
Функција:
Половината & Стомакот Вежба
Бренд Име:
Пустината&Фокс
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Број На Модел На:
латекс цевка
Одделот За Името:
Унисекс
Материјал:
Гума
латекс цевка:
Slightshot
Големина:
5mm*5/10M
боја:
Blcak
Свеж

Избор на клиенти