.

.

New
NewRally педалата exerciser притисна фитнес алатка за намалување на желудникот фитнес тенок појас женски криза еластична јаже вежба на телесната тежина

NewRally педалата exerciser притисна фитнес алатка за намалување на желудникот фитнес тенок појас женски криза еластична јаже

DEN 659.00
DEN 941.28

Стока
Достапно.

【опис на производот】 Име на Производ : Педалата Митинг Тип на Производ : PE-9208 Материјал : природен латекс, пена, пластика Карактеристики : целокупната тежина на косата, телото sculpting, тело, нозе, Пакување листа : 1 x Тело Градење на Гумени Бендот

Детали

Примена:
На Возилото Exerciser
Бренд Име:
Povit
Одделот За Името:
Унисекс
Функција:
стомакот
Свеж

Избор на клиенти