.

.

New
Жешка Јога Фитнес Бендови Виси Појас Тензија Отпор Бендови Се Повлече Јаже Дома Exerciser Обука Фитнес Опрема Поставена За Човек/Ние

Жешка Јога Фитнес Бендови Виси Појас Тензија Отпор Бендови Се Повлече Јаже Дома Exerciser Обука Фитнес Опрема Поставена За Човек/Ние

DEN 1627.00
DEN 2324.64

Стока
Достапно.


- Max поаѓајќи од тежината е до to350kg.
- Виси обука користи вашата сопствена телесна тежина да се создаде корозија.
- Врата носителот, може да се изгради сила, моќ и мобилност од секоја врата во вашиот дом.
- Лесен за инсталација и лесен за носење.
Карактеристики :
- Затегнувачка, max големина е до 2.
- Развивање на основни стабилност и моќ, во секое време сакате, каде што сакате.
Тип : Арм Exerciser
Пакет Содржина : Повлечете јаже, поврзување со вратата тока, торбичка. Така сите на вашите фитнес основи се опфатени во овој Јога Фитнес Бендови Виси Појас Напнатост се Повлече Јаже Дома Exerciser Обука Фитнес Опрема Отпор во Собата.
- Сите што ви треба е врата, гранка, или било кој број на лесно сидро поени.Фитнес Бендови Виси Појас Напнатост се Повлече Јаже Дома Exerciser Обука Опрема не треба дом салата да уживаат во вкупно дома фитнес програма.
- Комплетна теретана во кеса, ви дава сè што треба да се изгради подобро тело.
- Ви овозможи да се прилагоди на степен на тежина, што го прави погоден за луѓе од различни фитнес нивоа и различни обука цели.
- Материјал : Полиестер. Ова Фитнес Бендови Виси Појас Напнатост се Повлече Јаже систем обезбедува сето она што треба да се изгради сила, зголемување на вашата флексибилност, на самото место-воз, и се вклопуваат во една сеопфатна и здрава тренингот, во секое време и насекаде каде што сакате.
- Ви овозможи да се изврши стотици обука, како што се вежба сила, флексибилност, core стабилност и издржливост.

Детали

Бренд Име:
Povit
Функција:
Мускулите Relex Апарати
Одделот За Името:
Унисекс
Примена:
Виси Обука За Рака
Свеж

Избор на клиенти