.

.

New
година Јога 8 Тип на Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка на Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот влече Вежба

година Јога 8 Тип на Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка на Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот влече Вежба

DEN 90.00
DEN 105.60

Стока
Достапно.


2016 година Јога 8 Тип Мода Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка на Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот влече Вежба
Опис
Одговараат За : И за Мажите и за Жените Сосема Нов и Висок Квалитет. Тешка корозија. Одлично за старт-базирани сила за обука И за мажите и за жените. Совршен за патување и складирање. Направени од врвен квалитет гума латекс и нема да над-протега за разлика од поевтини копии. Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група. Карактеристики на Овој стил на отпор tubings бендот се направени од професионални и квалитетни природни гума латекс. Тоа ќе не одвратна и twinge градите на косата што понекогаш може да се случи со метални пружини. Гума бендови се лесно да се додадат или да се отстранат од кршење на или кршење исклучување акција.

Детали

Примена:
8 Зборот Градите Инвеститорот
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Жените
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP16081625
квалитет:
Бренд за квалитет
боја:
Црвена, Црна, Сина,Зелена, Жолта, Розова , Виолетова
Тежина:
42g
испорака датум :
Во рок од 2 дена
Свеж

Избор на клиенти