.

.

New
година Сет од 4 Природен латекс 41 Сила Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите

година Сет од 4 Природен латекс 41 Сила Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите

DEN 1843.00
DEN 2304.00

Стока
Достапно.


2016 година Поставено на Природен латекс 41" Сила Отпор Бендови Јамка Фитнес Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите
кога ќе се направи цел опција "зелени",вклучуваат и еден 13mm (црвено) + еден 21mm (црна) + еден 32-милиметри(виолетова) + еден 4tn5mm (зелен)

Детали

Број На Модел На:
отпор бендови
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти