.

.

New
9pcs жена отпор бендови вежба поставите фитнес цевка јога пилатес тренингот за промет на големо и бесплатен превозот kylin спорт

9pcs жена отпор бендови вежба поставите фитнес цевка јога пилатес тренингот за промет на големо и бесплатен превозот kylin спорт

DEN 926.00
DEN 1029.12

Стока
Достапно.


1 x сина 20 фунти
1 x жолта 10 фунти
1 x црвено 15 фунти 2 x се Справува со 2 x Глуждот ремени 1 x Вратата сидро 1 x Складирање торба Поврзани со настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.58 /парче 12. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Боја може да се прилагоди.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.96 /парче 11. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.96 100 95% ПОПУСТ US$ 7. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.58 100 95% ПОПУСТ US$ 21.06 100 95% ПОПУСТ US$ 11. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.98 100 95% ПОПУСТ US$ 14.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн.

Детали

Бренд Име:
KYLIN СПОРТ
Функција:
Мускулите Relex Апарати
Одделот За Името:
Жените
Примена:
Се Повлече Јаже
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти