.

.

New
1PC Отворено Спорт Сила Еластична Цевка Отпор Обука Бендови Тренингот Вежба Јога 8 Видови Тело Зграда Фитнес Опрема

1PC Отворено Спорт Сила Еластична Цевка Отпор Обука Бендови Тренингот Вежба Јога 8 Видови Тело Зграда Фитнес Опрема

DEN 83.00
DEN 111.84

Стока
Достапно.


Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот Вежби за Јога 8 Тип Мода Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка за возрасни жена Деца ги користат сите луѓе го користат 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Младите и Постарите, Тоа не ќе одвратна и twinge градите на косата што понекогаш може да се случи со метални пружини Гума бендови се лесно да се додадат или да се отстранат од кршење на или кршење исклучување акција. Тешки отпор Направени од врвен квалитет гума латекс и нема да над-протега И за мажите и за жените. Пакет се Вклучени : 1 x Отпор Обука Бендови со OPP вреќа, Не мало кутија Pls : боја ќе бидат испратени по случаен избор од страна на акции
. Одлично за старт-базирани сила за обука. Тешки отпор Бесплатен Превозот на Отпор Обука Бендови Цевка Тренингот Вежби за Јога 8 Тип Мода Тело Зграда Фитнес Опрема Алатка за возрасни жена Деца ги користат сите луѓе го користат 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Пакет се Вклучени : 1 x Отпор Обука Бендови со OPP вреќа, Не мало кутија Pls : ние ќе испратиме Боја radomly Направени од врвен квалитет гума латекс и нема да над-протега И за мажите и за жените.Младите и Постарите, Тоа не ќе одвратна и twinge градите на косата што понекогаш може да се случи со метални пружини Гума бендови се лесно да се додадат или да се отстранат од кршење на или кршење исклучување акција.

Детали

Бренд Име:
PGM
Примена:
8 Зборот Градите Инвеститорот
Број На Модел На:
SG83
Одделот За Името:
Жените
Функција:
Телото
Свеж

Избор на клиенти