.

.

New
Сет Од 2 жолта и зелена Нов Отпор Бендови Вежба Цевка Гума Поставена Јога Пилатес Тренингот Спорт Фитнес Опрема

Сет Од 2 жолта и зелена Нов Отпор Бендови Вежба Цевка Гума Поставена Јога Пилатес Тренингот Спорт Фитнес Опрема

DEN 1264.00
DEN 1330.56

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
боја:
Жолта и Зелена
Свеж

Избор на клиенти