.

.

New
Мажите&Wemen Отпор Бенд Поставите 5 Нивоа Силна Латекс Салата Собере Сила За Обука Гума Циклуси CrossFit Опрема За Јога Еластична Бендови

Мажите&Wemen Отпор Бенд Поставите 5 Нивоа Силна Латекс Салата Собере Сила За Обука Гума Циклуси CrossFit Опрема За Јога Еластична

DEN 112.00
DEN 160.32

Стока
Достапно.

Тоа ќе бидат неколку дена пред вашиот пакет за следење на информации покажува на сајтот,ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме бидете сигурни дека вратени предмети ниеден друг мирис и дефект.1 mm Материјал : 100% природен латекс Отпор Моќ : 5 LBS-40 LBS Пол : машки & женски

Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Купувачот може да се плати од страна на Зачувам,Western Union,Кредитна Картичка,Web Money,Yandex Money и други Методи. Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања во врска со shippment. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа Нашата зедницата време е Пекинг време(GMT+8) 9 : 00-21 : 00 од понеделник до недела. Ве молиме имајте во предвид објект трансакција цена е ексклузивно на данок. Ако постои било каква увоз тарифа,купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци и други увозни давачки. Руски клиенти треба да се обезбеди целосна превозот име ве молам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни во прво време,ви благодариме. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листа, така што ќе може да се најде нас полесно следниот пат,или ако сакате на нашите производи,ве молиме да ги споделат содржина за вашиот VK, Facebook,Instagram,Twitter,Google+,Reddit и сл.

Детали

Бренд Име:
Zooboo
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс
Број На Модел На:
ПРО-DBT-Z02
Функција:
Телото
Тип:
Високо Еластична Отпор Бенд
Стил:
Високо Еластична,Дише,Здравиот Начин На
Материјал:
природен Латекс
Големина:
600mm*50mm
боја:
зелена,жолта,црна,сина,црвена
Пол:
Машки,Женски
Се Повлече Моќ:
5LBS- £ 10
Свеж

Избор на клиенти