.

.

New
Мулти - функционални Митинг јаже фитнес опрема дома пролет tensioner продолжување на пролет и на мажите и на жените модели

Мулти - функционални Митинг јаже фитнес опрема дома пролет tensioner продолжување на пролет и на мажите и на жените модели

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Црна, Сина, Жолта
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Мускулите Relex Апарати
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
LCODCDML
Број На Модел На:
SK8-1990123
Материјал:
NBR+Природен латекс
Користете прилики:
Внатрешна и Надворешна
Број на јажиња:
5
Свеж

Избор на клиенти