.

.

New
Бесплатен Превозот Природата Чиста Латекс Отпор бендови во 6 големина фитнес моќ обука сила бендови

Бесплатен Превозот Природата Чиста Латекс Отпор бендови во 6 големина фитнес моќ обука сила бендови

DEN 4072.00
DEN 4790.40

Стока
Достапно.

Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети. Квалитетот и Safty загарантирана. Исто така популаризира како powerlifting бендови, овие тешки бендови често се користат во комбинација со слободни тежини да понуди природно растечки resistances нивоа; прикачување на бендови да тежина барови, клупи или клеча полици за додаде отпор за време на лифтови и експлозивни вежби.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.
Ние го поминале 7 P сертификација. За посилниот lifter, тие ќе додадете значителна отпорност на bicep и tricep вежби. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Но, ако цел повеќе од 200$, ние ќе брод од Експрес бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.

Детали

Одделот За Името:
Жените
Бренд Име:
kylinfit
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
ZL02
боја:
портокалова,сина,зелена,виолетова,црна,црвена
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Жените и мажите
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти